• Praca strażaka- zajęcia edukacyjne w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Głotowie

• Dnia 18 marca grupa wolontariuszy z Zespołu Szkół w Dobrym Mieście przeprowadźiła zajęcia w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Głogowie. Dzieci zdobyły cenne wiadomość i i umiejętności zachowania się w trudnych sytuacjach. Ćwiczyły jak wzywać pomoc i jak układać poszkodowanego w pozycji bocznej bezpiecznej. Mieli też możliwość przymierzenia strojów strażackich.

• Dzień otwarty!

• W dniach 19.02 i 26.02. 2019r. gościliśmy w naszej szkole uczniów klas trzecich gimnazjum „Nasza Jedynka” oraz klas ósmych SP 1 i SP 2 w Dobrym Mieście. Kandydaci na uczniów naszej szkoły po spotkaniu z Dyrekcją uczestniczyli w zajęciach pokazowych z przedmiotów: Informatyka, logistyka, ekonomia oraz język angielski. Zajęcia te były prowadzone przez naszych nauczycieli : panią Urszulę Wojchowską -Wichę, pania Joannę Gugę – Wyrzykowską, pana Grzegorza Sobola oraz uczniów klas: II TEI, I LO. Każda grupa miała też zajęcia w bibliotece szkolnej z wolontariuszami i ich opiekunką panią Barbarą Opałą.