• Szkoła-Ambasador Parlamentu Europejskiego

•  Miło mi poinformować, że w wyniku wizyt certyfikacyjnych następujące szkoły zostały ocenione pozytywnie i uzyskały tytuł Szkoła-Ambasador Parlamentu Europejskiego:

1.       I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie
            2.       Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce
            3.       II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kędzierzynie-Koźlu
            4.       Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Meritum w Siemianowicach Śl.
            5.       Zespół Szkół w Dobrym Mieście
            6.       Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie
            7.       V Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Tarnowie
            8.       Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych im. J. Groszkowskiego w Radomsku
            9.       Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju
            10.   Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie
            11.   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku

Na uroczystym zakończeniu programu w b.r.szk. szkoły te zostaną uhonorowane tablicą z nazwą programu oraz dyplomami. Szkoły 'stare' otrzymają dyplomy udziału w programie.  Spotkania certyfikacyjne odbędą się:

1.       We Wrocławiu w piątek 8 czerwca 2018 od godz. 13,30 do ok. 16, ul. Widok 10. Na to spotkanie jest zaproszone 19 szkół ogółem, w tym 'stare' szkoły z miejscowości: Gorzów Wlkp., Nowa Sól, Bochnia, Kraków (szkoła przyjeżda do Warszawy 15/06) , Kluczbork, Rzeszów, Bytom, Żory, Police, Wrocław oraz szkoły nowo zrekrutowane w r.szk. 2017/2018 z miejscowości: Kędzierzyn-Koźle, Siemianowice Śląskie (zmiana na Warszawę), Radomsko, Wołów.

2.       W Warszawie w piątek 15 czerwca 2018 od godz. 13,30 do ok. 16, ul. Jasna 14/16a. Na to spotkanie jest zaproszone 27 szkół, w tym 'stare' szkoły z miejscowości: Włocławek, Lublin, Sieradz (zmiana na Wrocław), Łódź, Białowieża, Tczew, Końskie, Morąg, Poznań, Poznań, Ostrołęka, Płock, Radom, Warszawa oraz szkoły nowo zrekrutowane z miejscowości: Lublin, Ostrołęka, Dobre Miasto, Reda, Tarnów, Busko-Zdrój, Lubaczów, Malbork.